Szumisie® - pościel dziecięca z suwakiem - Łabędzie

Przewidywana wysyłka: 1-2 dni
Brak w magazynie
203,70 PLN
Stara cena: 339,50 PLN
339,50 PLN
Razem: 203,70 PLN

Pościel dziecięca z suwakiem 

Pościel dziecięca z suwakiem - praktyczne połączenie pościeli z prześcieradłem. Idealnie sprawdzi się dla dzieci rozkopujących się w nocy. Koniec ze spadającą kołderką i zimnymi nóżkami. Poszewka pościeli połączona jest z prześcieradłem bezpiecznie wszytym suwakiem. Maluszek śpi ciepło otulony i może jednocześnie swobodnie przekręcać się na łóżku. To świetne rozwiązanie dla młodszych i starszych dzieci.

W skład kompletu wchodzi pościel do łóżeczka z suwakiem (poszewka i wypełnienie) oraz poduszka dla dziecka (poszewka i wypełnienie). Pościel uszyta jest z wysokiej jakości bawełny - jest antyalergiczna i całoroczna - może być używana i w zimę i w lato. Maluch nie zmarznie pod nią i nie zgrzeje się podczas upałów. Poduszka z kompletu pościeli dla dzieci jest wygodna i miękka, ale nie za wysoka. Zapewni maluchowi komfort podczas snu.

Pościel ma w górnej części praktyczną wywijkę. Łóżko ścieli się błyskawicznie - wystarczy zasunąć suwak i wywinąć górny fragment pościeli - łóżko wygląda bardzo estetycznie.

W szumisiowym sklepie dostępne są różne wzory pościel dziecięcej - zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Komplet będzie piękną ozdobą pokoju dziecka. Do wyboru jest pościel z suwakiem w dwóch rozmiarach.


Pościel dla dzieci z suwakiem jest delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w 100% z wysokiej jakości bawełny. Jest antyalergiczna i całoroczna - może być używana zarówno w lato podczas wyższych temepratur jak i w zimę. Pościel w całości produkowana jest w Polsce. Szyjemy ją w szumisiowej szwalni pod Łowiczem.
 
Wymiary pościeli dziecięcej z suwakiem: kołderka 80x160 cm, lub 90x200cm, poduszka - 50x60 cm

Jak długo odtwarza dźwięki Szumiś z lampką?

Dźwięki w modelach Szumisia z lampką odtwarzane są przez 30 minut. Jest to idealny czas, aby pomóc większości dzieci zasnąć. Jeśli Twój maluszek nadal jest niespokojny po 30 minutach dźwięków/melodii, możesz ponownie włączyć dźwięk ręcznie albo uruchomić tryb czujnika snu i dźwięk włączy się automatycznie, jeśli dziecko zacznie płakać.

Jak zmienić dźwięki w Szumisiu z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Włącz urządzenie i naciśnij przycisk dźwięku dwa razy z rzędu, aby zmienić odtwarzany szum/melodie.

Jak włączyć czujnik snu w Szumisiu z lampką? 

Aby aktywować czujnik snu, należy najpierw wybrać biały szum (nie melodię ani wibracje) a następnie nacisnąć jednocześnie oba przyciski (przycisk dźwięku i światła), aż światło zmieni kolor na niebieski i zacznie migać. Oznacza to, że czujnik snu został zaprogramowany.

Nie wolno ponownie naciskać przycisku dźwięku, ponieważ spowoduje to dezaktywację czujnika snu.

Jak aktywować wibracje?

Trybu wibracji nie można łączyć z innymi dźwiękami i melodiami. Jest to jeden z naszych dźwięków do wyboru, więc naciśnij dwa razy z rzędu przycisk dźwięku, aż dojdziesz do wibracji (po białych szumach).

Jak regulować głośność dźwięków Szumisia z lampką?

Upewnij się, że urządzenie dźwiękowe jest prawidłowo naładowane. Teraz możesz kontrolować głośność, naciskając i nie zwalniając przycisku dźwięku, aż głośność wzrośnie. Po osiągnięciu maksymalnej głośności dźwięk zacznie się przyciszać. Zwolnij przycisk, gdy uzyskasz żądaną głośność.

Jak naładować mechanizm Szumisia z lampką?

Do ładowania używaj oryginalnego kabla USB dołączonego do urządzenia lub kabla USB-C a nie innego typu kabla USB.

Upewnij się, że ładujesz urządzenie za pomocą ładowarki 5 V, a nie na przykład podłączając je do laptopa. Powoduje to nieoptymalne ładowanie.

Sprawdź, czy przełącznik ON/OFF z boku urządzenia dźwiękowego jest włączony. Aby uzyskać pełne naładowanie, należy pozostawić urządzenie dźwiękowe na 2 godziny, aż czerwona dioda zaświeci się na zielono.

Jak długo działa bateria Szumisia z lampką?

Szumiś z lampką został zaprojektowany, aby pomóc maluszkom zasnąć a nie jako lampka działająca całą noc, ponieważ zakłóca to zdrowy sen dziecka. Zgodnie z zaleceniami specjalistów rekomendujemy wyłączenie światła, gdy dziecko zaśnie. Lampka wyłączy się automatycznie po 2 godzinach.

Szacunkowa żywotność baterii w zależności od funkcji (jeśli bateria została w pełni naładowana za pomocą kabla USB, który dołączamy do opakowania):

- sama lampka (niezależnie od koloru): 6 godzin

- lampka + dźwięk: 5 godzin

- sam czujnik snu: 17 godzin

 

Nowości

Nowości

Proponowane produkty

Nowości

Nowości