Szumisie® - pościel dziecięca z suwakiem - Łabędzie

Czas realizacji: 1-2 dni
+
155,70 PLN
Stara cena: 259,50 PLN
259,50 PLN
Razem: 155,70 PLN

Pościel dziecięca z suwakiem 

Pościel dziecięca z suwakiem - praktyczne połączenie pościeli z prześcieradłem. Idealnie sprawdzi się dla dzieci rozkopujących się w nocy. Koniec ze spadającą kołderką i zimnymi nóżkami. Poszewka pościeli połączona jest z prześcieradłem bezpiecznie wszytym suwakiem. Maluszek śpi ciepło otulony i może jednocześnie swobodnie przekręcać się na łóżku. To świetne rozwiązanie dla młodszych i starszych dzieci.

W skład kompletu wchodzi pościel do łóżeczka z suwakiem (poszewka i wypełnienie) oraz poduszka dla dziecka (poszewka i wypełnienie). Pościel uszyta jest z wysokiej jakości bawełny - jest antyalergiczna i całoroczna - może być używana i w zimę i w lato. Maluch nie zmarznie pod nią i nie zgrzeje się podczas upałów. Poduszka z kompletu pościeli dla dzieci jest wygodna i miękka, ale nie za wysoka. Zapewni maluchowi komfort podczas snu.

Pościel ma w górnej części praktyczną wywijkę. Łóżko ścieli się błyskawicznie - wystarczy zasunąć suwak i wywinąć górny fragment pościeli - łóżko wygląda bardzo estetycznie.

W szumisiowym sklepie dostępne są różne wzory pościel dziecięcej - zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Komplet będzie piękną ozdobą pokoju dziecka. Do wyboru jest pościel z suwakiem w dwóch rozmiarach.


Pościel dla dzieci z suwakiem jest delikatna i miękka w dotyku. Uszyta została w 100% z wysokiej jakości bawełny. Jest antyalergiczna i całoroczna - może być używana zarówno w lato podczas wyższych temepratur jak i w zimę. Pościel w całości produkowana jest w Polsce. Szyjemy ją w szumisiowej szwalni pod Łowiczem.
 
Wymiary pościeli dziecięcej z suwakiem: kołderka 80x160 cm, lub 90x200cm, poduszka - 50x60 cm

Proponowane produkty