Oszczędź 40%

Szumisie® - Otulacz bambusowy pastelowe baloniki

Czas realizacji: 1-2 dni
+
59,40 PLN
Stara cena: 99,00 PLN
99,00 PLN
Razem: 59,40 PLN

Otulacz bambusowy - pastelowe baloniki

Otulacz bambusowy to jeden z podstawowych produktów dla noworodka. Przyda się każdemu maluszkowi jeszcze w szpitalu a potem posłuży jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy. 

Maluszki lubią być otulone, bo przypomina im to warunki z brzuszka mamy. W otulaczu bambusowym dla noworodka czują się bezpiecznie, szybciej zasypiają i śpią spokojnie.

Otulacz bambusowy - miękki w dotyku i delikatny dla skóry dziecka otulacz dla noworodków. Posłuży maluszkowi od urodzenia, jeszcze w szpitalu. 

Warto otulać maluszka do snu, bo przypomina mu to warunki z brzuszka mamy. Szybciej wtedy zasypia i śpi spokojniej.

Szumisiowe otulacze dla noworodka uszyte są z wysokiej jakości tkaniny bambusowej. Sprawdza się ona idealnie dla delikatnej skóry maluszka. Włókna bambusowe są antyalergiczne i antybakteryjne oraz wyjątkowo delikatne i miłe w dotyku. Nie podrażniają wrażliwej skóry noworodka, dlatego mogą być stosowane od pierwszego dnia życia dziecka. 

Bambusowe otulacze posłużą maluszkowi nie tylko w pierwszych tygodniach życia do otulania podczas drzemki. Przydadzą się także w kolejnych miesiącach - idealnie sprawdzą się w upalne dni jako lekkie okrycie podczas spacerów w wózku. Nadają się też do wycierania delikatnej skóry maluszka. 

Otulacz bambusowy dla noworodka uszyty jest z wysokiej jakości tetry bambusowej. Do wyboru w naszym szumisiowym sklepie są bambusowe otulacze w pięknych wzorach i kolorach - zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wykończone są dodatkowo dla ozdoby stylowym pomponikiem. 

Otulacz bambusowy wymiary:100/100 cm

Skład: 100% bambus

Proponowane produkty