Baby shower – idealne prezenty dla przyszłej Mamy

Baby shower – idealne prezenty dla przyszłej Mamy

Baby shower – idealne prezenty dla przyszłej Mamy

Przyjęcie typu baby shower to doskonała okazja, by wyrazić radość i przekazać gratulacje przyszłej Mamie. Góra prezentów, pyszne jedzenie, pełne ciepła i wsparcia kobiece rozmowy o macierzyństwie – tak mniej więcej wygląda spotkanie organizowane najczęściej w ostatnim trymestrze ciąży. Jaki prezent warto kupić na bociankową imprezę?

Wielkość imprezy

Baby shower to radosne spotkanie kobiet, które świętują z okazji mającego przyjść na świat dziecka. Jego celem jest okazanie wsparcia, przekazanie serdecznych życzeń i rozmowa z bardziej doświadczonymi Mamami, a czasem także Babciami. Podobnie jak w przypadku wesela czy urodzin, baby shower może mieć charakter prywatny, skromny, jak też wystawny i huczny.

Warto wcześniej dowiedzieć się, jaka jest przewidywana liczba gości oraz czy przyjęcie organizowane będzie w domu, w plenerze, czy np. w restauracji.

Informacja ta pozwoli nam tak dobrać rozmiar i sposób zapakowania prezentu, aby nie przysporzył problemu w ewentualnym transporcie ani nam, ani obdarowanej Mamie. Jeżeli na imprezie będzie sporo osób, warto do prezentu dołączyć bilecik lub kartkę.

Prezenty

Baby shower to z założenia deszcz prezentów;) W zależności od ustaleń z bohaterką imprezy, podarunki kupujemy sami, zgodnie z własnym pomysłem, wybieramy ze specjalnie przygotowanej listy lub dokładamy się do zakupu jednego, większego prezentu.

Wśród prezentów na baby shower dominują ubranka niemowlęce, kocyki, zabawki, pieluszki, drobne akcesoria typu elektroniczna niania czy laktator. Często na specjalny prezent wybierany jest Szumiś. Mamy kupują go sobie wzajemnie na baby shower, ponieważ z doświadczenia wiedzą, jak ważny jest spokojny sen maluszka i jego Rodziców.

Szumiś w prezencie na baby shower

Szumisie to szumiące pluszowe misie, w których ukryty jest mechanizm generujący pięć rodzajów szumu. Jest to biały i różowy szum, odgłos fal morskich, odgłos padającego deszczu oraz bicia serca. 

Odgłosy te pomagają dzieciom w zasypianiu. Redukują natężenie innych odgłosów, dzięki czemu ułatwiają wyciszenie i umożliwiają spokojny sen nawet najmłodszych dzieci. 

Biały i różowy szum działają kojąco na większość ludzi, niezależnie od wieku. Warto jednak mieć przy sobie Szumisia już od pierwszych chwil życia maleństwa. Oszczędzi to młodym Rodzicom sporo stresu związanego z problemem z usypianiem noworodka. 

Dlatego sprezentowanie Szumisia na baby shower to doskonały pomysł. Dzięki temu, szumiący miś będzie mógł pomagać maluszkowi w wyciszaniu już od pierwszych chwil po tej stronie brzucha Mamy.

Słodziaki, Lulusie i Bystrzaki to trzy rodziny składające się w sumie aż z 10 misiów. Każdy może wybrać szumiącego misia wedle preferencji. Dodatkowo, jeżeli znamy imię mającego się urodzić maluszka, możemy zamówić Szumisia z personalizacją. Jest to miła forma podkreślenia, że wybieramy prezent z myślą o konkretnej osobie. 

Szumisiowe Kocyki, które dostępne są na naszej stronie, również można personalizować. Stanowią one doskonały, gustowny dodatek i uzupełnienie wizualne do Szumisiów.