Szumisie® - Szumiący Lisek

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
+
159,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 159,00 PLN

Szumiący Lisek

Szumiący Lisek Dou Dou to połączenie szumiącego misia i małego kocyka. Świetnie sprawdzi się od pierwszych chwil życia maluszka. Szum wyciszy noworodka a miły kocyk utuli do snu. Kocyk przytulanka posłuży maluszkowi przez długie miesiące. Na początku jako pomocnik w zasypianiu a po kilku tygodniach stanie się pierwszą zabawką malucha.

Szumiś Lisek Dou Dou ma w środku szumiące serce, które emituje 5 rodzajów szumu. Maluchy uwielbiają zasypiać przy tych dźwiękach, bo pamiętają je jeszcze z brzuszka mamy. Szumy kojarzą się noworodkom z ciepłem i bezpieczeństwem, dlatego szybko się wyciszają i spokojnie zasypiają.

Szumiś Lisek Dou Dou dostępny jest w 4 wersjach - z sercem podstawowym, w wersji 3 w 1(szumy, kołysanki i muzyka klasyczna) oraz w wersji 3w1 sterowanej aplikacją na telefon. 

Wszystkie funkcje mechanizmów opisane są w tabelce poniżej.

Szumiący kocyk maskotka jest bezpieczny od urodzenia. Uszyty został z atestowanych materiałów. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego misia można prać w pralce (w temperaturze 40 stopni). 

Szumiś dou dou w całości produkowany jest w Polsce - przytulankę szyjemy w szwalni pod Łowiczem a szumiące serce powstaje w warszawskiej fabryce.

Wymiary: 35cm x 32cm x 7 cm

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.