Personalizacja – dlaczego rodzice tak ją lubią

Personalizacja – dlaczego rodzice tak ją lubią

Personalizacja – dlaczego rodzice tak ją lubią

Najważniejsze wydarzenia w życiu staramy się uwieczniać na rozmaite sposoby. Robimy zdjęcia, piszemy kartki z życzeniami, organizujemy przyjęcia, na które zapraszamy najbliższych, by dzielić z nimi wyjątkowe chwile. Kiedy na świat ma przyjść dziecko, wszystko dookoła staje się magiczne i kolorowe. Jak podkreślić ten wspaniały moment i uczynić go jeszcze piękniejszym?

Rodzinne pamiątki

Niemal każdy z nas ma jakiś przedmiot z dzieciństwa, z którym jest mocno związany emocjonalnie. Często jest to ulubiony kocyk, przytulanka, grzechotka czy książeczka. Złożone pieczołowicie przez nasze Mamy w domach rodzinnych, pamiątki te przechodzą czasem z pokolenia na pokolenie. I tak wnuczka dostaje robioną na drutach przez prababcię sukienkę, a wnuczek zostaje obdarowany misiem, którym bawił się jego Tata.

Historie i opowieści

Wyjęte z pudeł ubranka, zabawki, zachowane w kopertach pukle dziecinnych włosków, są doskonałą okazją i pretekstem do snucia opowieści podczas rodzinnych spotkań. 

Nierzadko zdarza się jednak , że zdjęciom brakuje podpisu, a Babcia nie pamięta, czy ten drewniany Pinokio należał do Taty czy może do Stryjka. 

Jesteś dla nas wyjątkowy

Każde dziecko jest dla swoich Rodziców kimś absolutnie wyjątkowym. Chcemy, by nasze pociechy czuły się ważne, jedyne. Poszukujemy sposobów na to, by tę wyjątkowość podkreślić. Podobnie jest, gdy nasi bliscy, przyjaciele spodziewają się dziecka. Wiemy, jak piękny jest to moment i chcielibyśmy okazać im nasze wsparcie, przychylność i radość.

Specjalnie dla Ciebie

Personalizacja jest łatwym sposobem na podkreślenie, że wybieramy produkt z myślą o danej osobie. Coraz więcej firm oferuje nadrukowanie lub wyhaftowanie imienia, inicjałów czy hasła, którym chcemy ozdobić prezent dla tej wyjątkowej osoby.

Szumiś – przyjaciel na długie lata

Wiemy, że nasze Szumisie  są często wybierane przez bliskich na prezent dla nowonarodzonego maleństwa. Mamy lubią również obdarowywać się nimi wzajemnie podczas przyjęć babyshower. 

Dlatego postanowiliśmy wprowadzić personalizację jako opcję przy zakupie naszych produktów. W prosty sposób możemy spersonalizować dowolnego Szumisia lub inne akcesoria, np. Zestaw z kocykiem. 

Wystarczy podczas zamawiania produktu na naszej stronie internetowej, wybrać opcję „własne imię” i wpisać imię lub dowolne słowo o długości nieprzekraczającej 15 znaków.

Personalizacja oferowana przez Szumisie jest w pełni bezpieczna. Wykonujemy ją ze specjalnej, odzieżowej folii flock, posiadającej certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Stawiamy na przyjazne dla skóry, niealergizujące materiały, które z powodzeniem mogą być stosowane na produktach przeznaczonych dla niemowląt i dzieci. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym dziale Personalizacja.