Nasza historia

Szumisie urodziły się w Polsce, w głowie Ani Skórzyńskiej, mamy trójki dzieci. To właśnie doświadczenie nieprzespanych nocy, które rozumieją wszyscy rodzice na całym świecie, doprowadziło do powstania pierwszych Szumiących Misów.

Podobnie jak u wielu innych rodziców przy pierwszym dziecku, Ani nie obce były takie "koła ratunkowe" jak szum suszarki, zmywarki czy też jazda w foteliku samochodowym. Wszytko po to, by Maluszek zasnął. To doświadczenie z podobnymi zmaganiami przy drugim dziecku podpowiedziało Ani, że musi spróbowac inaczej! Dlaczego nie zamienić czegoś mało wygodnego i mało bezpiecznego na coś przytulnego i przyjemnego? Dlaczego nie zamknąć kojącego szumu w miłym, przytulnym i bezpiecznym misiu Szumisiu! Tak powstały Szumisie - Szumiące Misie.

Ręcznie szyte pod Łowiczem, certyfikowane i w pełni bezpieczne Szumisie to dziś nieoceniona pomoc już w ponad 700 tys. domów i szpitali na całym świecie. Grono wyspanych Maluchów i rodziców codziennie się powiększa. Naszą największą satysfakcją są codzienne pozytywne opinie od rodziców.

Mamy nadzieję, że nasze Szumisie zaowocują przespanymi nocami jeszcze niejednej rodziny, bo Mamy Serce Do Usypiania.