Wyrośliście z szumów? Czas na kołysanki!

Wyrośliście z szumów? Czas na kołysanki!

Wyrośliście z szumów? Czas na kołysanki!

Wyrośliście z szumów? Mamy dla Was wyjątkową nowość: Szumisie z Kołysankami, które ułatwią i umilą usypianie starszakom.

Z wiekiem zmieniają się dziecięce potrzeby, Maluszki zaczynają więcej rozumieć i odczuwać. Zmieniają się też rytuały przy usypianiu – towarzyszy im często delikatna muzyka, śpiewanie i nucenie. Dlatego z myślą o Starszakach marka Szumisie stworzyła Szumisia z wyciszającymi kołysankami, zamiast szumów, które ułatwią i umilą zasypianie.

Szumisie z Kołysankami kryją w swoim sercu aż 16 polskich kołysanek (8 w wersji śpiewanej i 8 w wersji nuconej). Słuchanie kołysanek przed zaśnięciem wyciszy i przygotuje Maleństwo do snu. Szumiś z Kołysankami wspiera też Rodziców, którzy nie czują się pewnie w śpiewaniu. Dzieci pokochają delikatne kołysanki a „nucanki” będą doskonałym podkładem i pomocą przy samodzielnym śpiewaniu przez Rodzica.

Niewątpliwym atutem produktu jest fakt, że każdy Rodzic może nagrać swoją kołysankę. Szumiś z Kołysankami posiada bowiem funkcję nagrywania.

Serduszko misia odtwarza kołysanki nieprzerwanie przez 30 minut, dzięki czemu dziecko będzie miało czas na zapadnięcie w błogi sen bez konieczności ponownego włączania kołysanek i ryzyka rozbudzenia Maluszka. Serce Szumisia jest bardzo wygodne i proste w obsłudze – wszystkie funkcje ustawiamy jednym przyciskiem.

Maskotka wykonana jest z wielką starannością z przyjemnego w dotyku materiału. Głowa misia może posłużyć jako podusia. Dzieci mogą bezpiecznie się do niej przytulić podczas słuchania kołysanek, gdyż mechanizm grający umieszczony jest w brzuszku misia.

Szumisie w całości produkowane są w Polsce.