Nowość: Szumisie® z Bajkami

Nowość: Szumisie® z Bajkami

Nowość: Szumisie® z Bajkami

Poznajcie naszą nowość: Szumisie® z Bajkami. W uroczym misiu kryje się 12 autorskich wyciszających bajeczek, napisanych w konsultacji z psychologami oraz 5 wyciszających dźwięków natury. 

Z wiekiem zmieniają się dziecięce potrzeby, Maluszki zaczynają więcej rozumieć i odczuwać. W drugim roku życia dziecka, dzieje się ”magia” słów. To wtedy maluchy uczą się mówić w tempie ok 4-6 słów na miesiąc. Ponadroczne dziecko wypowiada zazwyczaj kilka słów, ale rozumie ich aż 70! W tym czasie istotny jest kontakt ze słowem. Bajki na dobranoc stają się wtedy ważnym wieczornym rytuałem.

W odpowiedzi na te dziecięce potrzeby marka Szumisie® stworzyła nowe misie z wyciszającymi, autorskimi bajeczkami. 12 uspokajających bajek czytanych szeptem pomoże dziecku wyciszyć się i odpłynąć w krainę snów. Każda bajeczka została napisana w konsultacji z psychologami specjalnie dla Maluchów z myślą o ich rozwoju oraz wsparciu mowy, wyciszania i zasypiania. Co ciekawe, bajki można odsłuchiwać w dwóch trybach – mogą być czytane przez głos żeński lub głos męski. Producent zadbał też o możliwość nagrania własnego – dzięki temu mama, tata czy babcia mogą zarejestrować swoją opowieść.

Oprócz bajek nowe Szumisie® kryją tez w sobie 5 dźwięków natury: szum deszczu, morza, wiatru, odgłosy lasu i dźwięki ogniska.

Szumisie® z Bajkami pełne są przyjaznych funkcji od głosowej instrukcji obsługi, regulację głośności po samoistne wyciszenie się bajeczek, gdy Maluch zaśnie. Całość oczywiście wyprodukowana w Polsce.

Więcej o nowych Szumisiach: szumisie.pl/szumisie-z-bajkami-pl/