Termofory

Naturalny termofor z pestkami wiśni - Ecru Oszczędź 40%
Naturalny termofor z pestkami wiśni - Szary Oszczędź 40%

Termofor z pestek wiśni - naturalny, bezpieczny i pożyteczny

Kolki czy bolący brzuszek to najczęstsze dolegliwości niemowlaków w pierwszych miesiącach życia. Rodzice szukają sposobów jak pomóc maluszkom i ulżyć im w bólu. Ogromną popularnością cieszą się naturalne sposoby. Są bezpieczne, sprawdzone i skuteczne.

 

Szumisiowy termofor miś

Szumisiowy termofor dla niemowlaka to sprawdzone rozwiązanie na bolący brzuszek maluszka. Termofor dla noworodka to woreczek z pestkami wiśni, który „otula” bawełniana poszewka. Dodatkowo woreczek zamknięty jest w miłym w dotyku i miękkim pokrowcu w kształcie misia.

Termofor dla dzieci sprawdzi się idealnie jako poduszka na kolki i przyniesie ulgę maluchowi. Wystarczy podgrzany termofor z pestek wiśni położyć na kilka minut na bolący brzuszek noworodka. Maluszek po chwili czuje przyjemne ciepło i ulgę.

Termofor z pestek wiśni to przyjemne i naturalne źródło ciepła dla niemowlaka. Przyda się z pewnością podczas pierwszych miesięcy życia dziecka.

 

Bezpieczny termofor dla noworodka

Termofor dla dziecka w całości wykonany jest z atestowanych, przyjemnych i bezpiecznych nawet dla najmłodszych dzieci materiałów. Termofor dla niemowlaka wypełniony jest osuszonymi i wyselekcjonowane pestkami wiśni.

Gwarantujemy, że odpowiednio użytkowany termofor jest bezpieczny dla maluszków i warto mieć go w domu od pierwszych dni życia dziecka.

 

Termofor nie tylko na bolący brzuszek

Termofor z pestek wiśni posłuży naprawdę długo. Przydaje się nie tylko w pierwszych miesiącach życia malucha jako ulga przy bólach brzuszka i kolkach. Ale też, po schłodzeniu, świetnie sprawdzi się przy gorączce czy lekkich poparzeniach. Wystarczy termoforek przyłożyć do poparzonego miejsca czy rozgrzanej od gorączki główki malucha. Szybko schłodzi ciałko dziecka i poprawi samopoczucie.

Termofor miś świetnie sprawdzi się również w kolejnych miesiącach - nie tylko jako pomoc dla rodziców w różnych dolegliwościach maluszka. Przyda się też dziecku - przyjazny kształt misia z doszytymi wypustkami sprawi, że pokrowiec termoforka posłuży jako sensorek do pierwszych zabaw dla starszego dziecka.

Termofor z pestek wiśni posłuży też mamie, tuż po porodzie. Schłodzony termofor może służyć jako okład poporodowy do obkurczania macicy czy okład na bolące piersi

 

Termofory dla dzieci - jak ich używać?

W zależności od potrzeb i dolegliwości maluszka termofor z pestek wiśni można podgrzać lub schłodzić (po wyjęciu go z pokrowca).

Ciepły termofor dla niemowlaka pomoże przy: kolkach, zaparciach, wzdęciach, bólach brzuszka u dziecka.

Do nagrzania termoforu dla dzieci możemy wykorzystać:

- kuchenkę mikrofalową - moc 600W, około 1-2 minuty

- piekarnik - temperatura 100-120 stopni Celsjusza, około 20 minut

- kaloryfer - do momentu nagrzania termoforu z pestek wiśni

 

Schłodzony termofor z pestek wiśni przyda się przy: lekkich poparzeniach, stłuczeniach, ukąszeniach przez owady czy jako okład podczas gorączkowania maluszka.

Aby schłodzić termofor dla dziecka wkładamy go do zamrażarki na około 30-40 minut.

Nagrody i certyfikaty