Szumisiowy Gryzak z dzwoneczkiem w środku - Szary

Czas realizacji: 1-2 dni
+
17,70 PLN
Stara cena: 29,50 PLN
29,50 PLN
Razem: 17,70 PLN

Gryzaki - szumisiowe gryzaki dla dzieci z grzechotką - Szary

Gryzaki to pierwsza zabawka każdego maluszka. W 3. miesiącu życia dziecko zaczyna powoli interesować się otaczającym go światem. Dostrzega coraz więcej, zaczyna reagować na to, co dzieje się wokół i potrzebuje pierwszych prostych zabawek.

Gryzaki to najpopularniejsza zabawka dla rosnącego maluszka. Dziecko w 3. miesiącu życia zaczyna intensywnie poznawać świat. To wtedy potrzebuje nowych bodźców i pierwszych zabawek. 

Dla takich rosnących maluszków powstały szumisiowe gryzaki. Gryzak dla niemowlaka pomaga w rozwijaniu pierwszych umiejętności malucha, przede wszystkim w nauce chwytania. Poręczne kółeczko z wypustkami jest łatwe do chwycenia przez małe rączki niemowlaka podczas jego pierwszych aktywności. Sprawdzi się też idealnie jako gryzak na ząbkowanie - maluszek z łatwością wsadzi go do buzi i intensywnie gryząc ukoi ból i dyskomfort ząbkowania. 

Szumisiowe gryzaki dla dzieci są dodatkowo zakończone miękką główką misia. W środku gryzak miś ma umieszczoną grzechotkę. Przyjemny dźwięk dzwoneczka i główka misia zachęcą maluszka do aktywności. Szumisiowe gryzaki dla dzieci będą świetnym wielofunkcyjnym towarzyszem zabaw malucha przez pierwsze miesiące życia. 

Gryzak może towarzyszyć niemowlakowi także na spacerze czy w podróży - jest lekki i poręczny, a dzięki praktycznemu rozcięciu gryzak miś da się go z łatwością zawiesić na łóżeczku, nosidełku czy przy torbie.

Wszystkie elementy gryzaka dla dzieci są przetestowane i bezpieczne.

Gryzaki zalecane dla dzieci od 3. miesiąca życia. 

Wymiary: 13 cm x 6,5 cm

Skład: 90% Poliester, 10% Bawełna 

Proponowane produkty