Szumisie® Szumiąca Misiopodusia Ecru/Róż

5 szumów

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
+
179,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 179,00 PLN

Misiopodusia - szumiąca poduszka miś do zasypiania

Misiopodusia to połączenie miłego w dotyku misia i mięciutkiej podusi. Nasza poduszka miś ma też szumiące serce, które pomoże utulić do snu maluszka.

Główka misia to miła poduszka, w którą może wtulić się maluszek zmęczony po całym dniu aktywności. W miękkim brzuszku misia poduszki ukryty jest mechanizm szumiący, bezpiecznie zamknięty w kieszonce.

Serce poduszki misia dla niemowlaka nie tylko szumi, ale też odtwarza wyciszające kołysanki i piękne utwory muzyki Mozarta. Sprawdzi się i dla dzieci od urodzenia przez kolejne etapy rozwoju.

Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jeden z 2 mechanizmów: serce podstawowe lub serce 3w1 sterowane aplikacją na telefon.  W tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z szumisiowych serc. 

Opis funkcji mechanizmów

Poduszki misie z kolekcji Szumisie są bezpieczne od pierwszego dnia życia dziecka. W całości produkowane są w Polsce - poduszka w kształcie misia szyta jest z atestowanych materiałów w naszej szwalni pod Łowiczem. Szumiące serca powstają w warszawskiej fabryce.

Po wyjęciu mechanizmu szumiącego poduszkę w kształcie misia można bez problemu prać w pralce, w temperaturze 40 stopni.

 

Szczegóły:

  • Wysokość maskotki: 35 cm
  • Szerokość maskotki:25 cm
  • Skład maskotki: 90% Poliester, 10% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.