Kocyk bambusowy ecru

Czas realizacji: 1-2 dni
83,40 PLN
Stara cena: 139,00 PLN
139,00 PLN
Razem: 83,40 PLN

Kocyk bambusowy - ecru

Kocyk bambusowy - delikatny kocyk bambusowy dla niemowlaka to jeden z podstawowych produktów dla nowonarodzonego maluszka. Przyda się mamie już od pierwszych chwil po porodzie, jeszcze w szpitalu, do utulenia maluszka. 

Kocyk bambusowy - kocyk dla niemowlaka odpowiedni od pierwszych chwil po urodzeniu. Delikatny i miły w dotyku kocyk bambusowy przyjemnie otuli malucha i ogrzeje go podczas snu czy karmienia. 

Bambusowy kocyk jest bardzo delikatny i miły w dotyku, dlatego nie podrażni delikatnej i wrażliwej skóry noworodka. Może być używany od pierwszych dni życia dziecka i posłuży przez wiele miesięcy, także starszemu dziecku.  

Kocyk dla niemowlaka bambusowy świetnie sprawdzi się do okrycia maluszka zarówno podczas drzemki w domu, ale też na spacerze w wózeczku czy w podróży. 

Szumisiowe kocyki bambusowe są bardzo lekkie i elastyczne. Szyjemy je z ogromną starannością w naszej szwalni pod Łowiczem. Kocyk dla noworodka uszyty jest z włókna bambusowego w połączeniu z wysokiej jakości bawełny. Róg kocyka zakończony jest dekoracyjnym pomponem - prezentuje się on stylowo i pięknie. 

Skład: 50% bawełna 50% bambus

Wymiary kocyka bambusowego: 85 cm/110 cm

Proponowane produkty