Szumisie®-Kocyk bambusowy jeans

Czas realizacji: 1-2 dni
+
139,00 PLN
Razem: 139,00 PLN

Kocyk bambusowy - jeans

Kocyk bambusowy - delikatny kocyk bambusowy dla niemowlaka to jeden z podstawowych produktów dla nowonarodzonego maluszka. Przyda się mamie już od pierwszych chwil po porodzie, jeszcze w szpitalu, do utulenia maluszka. 

Kocyk bambusowy - przyjemny w dotyku kocyk dla niemowlaka to jeden z niezbędnych produktów dla malucha. Przyda się od pierwszych chwil życia dziecka i posłuży przez wiele miesięcy. Ogrzeje maluszka i miękko otuli w domu czy podczas spaceru.

Bambusowy kocyk jest bardzo delikatny i miły w dotyku, dlatego nie podrażni delikatnej i wrażliwej skóry noworodka. Może być używany od pierwszych dni życia dziecka i posłuży przez wiele miesięcy, także starszemu dziecku.  

Kocyk dla niemowlaka bambusowy świetnie sprawdzi się do okrycia maluszka zarówno podczas drzemki w domu, ale też na spacerze w wózeczku czy w podróży. 

Szumisiowe kocyki bambusowe są bardzo lekkie i elastyczne. Szyjemy je z ogromną starannością w naszej szwalni pod Łowiczem. Kocyk dla noworodka uszyty jest z włókna bambusowego w połączeniu z wysokiej jakości bawełny. Róg kocyka zakończony jest dekoracyjnym pomponem - prezentuje się on stylowo i pięknie. 


Skład: 50% bawełna 50% bambus

Wymiary kocyka bambusowego: 85 cm/110 cm