Szumisie® Szumiąca przytulanka - róż

5 szumów

Op
Tr
Czas realizacji: 2-3 dni
+
159,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 159,00 PLN

Szumisie® - szumiąca przytulanka - róż

Szumiś przytulanka czeka, żeby utulić do snu maluszka. Miś szybko stanie się pierwszym przyjacielem dziecka i pomocnikiem rodziców.

Szumiące serce Szumisia przytulanki wydaje dźwięki podobne do tych z brzuszka mamy. Maluchy czują się przy nich bezpiecznie i szybciej zasypiają.

Szumiś przytulanka nie tylko szumi - może też śpiewać kołysanki i odtwarzać piękne utwory Mozarta. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako miś dla noworodka do zasypiania, ale także na kolejnych etapach rozwoju maluszka - do snu i wyciszania. 

Po wyborze misia Szumisia należy wybrać jedno z 3 serc - w tabelce poniżej sprawdzisz, co potrafi każde z nich.

Opis funkcji mechanizmów szumiących

Szumiś przytulanka uszyty jest z materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka. Maskotkę można bezpiecznie prać w pralce w temperaturze 40 stopni (po wyjęciu mechanizmu szumiącego). 

Wszystkie misie Szumisie są w 100 % produkowane w Polsce. Szumiące misie szyjemy w naszej szwalni pod Łowiczem a serca misia do zasypiania produkowane są w Warszawie.

 Szczegóły:

  • Skład maskotki: 98% Poliester, 2% Bawełna
  • Do uruchomienia szumiącego mechanizmu potrzebne są trzy baterie AAA nie zawarte w zestawie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.