Tajemnica i możliwości Serca Szumisia®

W każdym Szumisiu znajduje się, Szumiące Serce, które emituje 5 rodzajów szumów. W prosty sposób wybieramy ten, który najbardziej spodoba się się naszemu maluchowi.

szumisie

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

szumisie

Dla maluszków, które potrzebują spać dłużej przy szumie, stworzyliśmy System Non-Stop. Ten tryb umożliwia uruchomienie misia na ciągłe szumienie – aż do 12 godzin.

szumisie

Dbając o spokojny i długi sen maluchów dodaliśmy do misiów Czujnik Snu. Uruchomi on automatycznie Szumisia, kiedy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas.

szumisie

Po 60 minutach szum zaczyna się powoli wyciszać, żeby nie rozbudzić dziecka i sam wyłącza.

Szumisie

Dbamy o to, by Szumisie były bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Nasze misie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie Szumisie naszej kolekcji po wyjęciu szumiącego serca można bez problemu prać w pralce.

szumisie

Wszystkie funkcje szumiącego serca ustawiamy jednym przyciskiem, bez potrzeby wyjmowania mechanizmu z misia.

Dlaczego dzieci tak lubią zasypiać przy białym szumie i Szumisiach?

Bo podobny dźwięk, który emituje Szumiące Serce Szumisia słyszały przez kilka miesięcy w brzuchu mamy. Po urodzeniu kojarzy im się z bezpieczeństwem i spokojem. Wycisza i pomaga spokojnie zasnąć..

szumisie

Gaussian white noise signal.

Światowej sławy amerykański pediatra dr Harvey Karp zaleca, żeby twarzać noworodkowi warunki jak najbardziej zbliżone do tych w łonie Mamy. Biały szum, przypomina dziecku odgłosy, jakie słyszało przez kilka miesięcy.

*Szumiś® może emitować 5 rodzajów szumu.

Szumisie to nasza rodzicielska misja!

Szumisie to niezwykłe szumiące misie, które stworzyliśmy po to, by zapewnić spokojny sen maluszkom i odrobinę wytchnienia zmęczonym rodzicom. Doskonale wiemy jak szceścliwie i jednocześnie trudne chwile przeżywają rodzice, którym przyszło na świat dziecko. Wspieramy Was i polecamy Szumisie. To naprawdę działa!

Designed by Visuala.pl logo Visuala Lab