Gryzaki

Brak produktów w tej sekcji

Gryzaki - pierwsza zabawka maluszka

Gryzaki to najpopularniejsza pierwsza zabawka dziecka. Nowonarodzony maluszek przez pierwsze tygodnie życia większość czasu spędza na spaniu, z przerwami na jedzenie. Z czasem jednak, z tygodnia na tydzień, okres aktywności dziecka systematycznie się wydłuża. Malucha zaczyna interesować się otaczającym go światem. Nie tylko zaczyna uśmiechać się do najbliższych, ale dostrzega i słyszy coraz więcej i z zaciekawieniem reaguje na wszystkie bodźce.

3. miesiąc życia dziecka to czas, kiedy szybko rozwijający się maluszek z zainteresowaniem zacznie pierwsze próby zabawy. Na początek najlepiej sprawdzą się gryzaki dla dzieci. To prosta zabawka, która wspomoże rozwój pierwszych umiejętności maluszka.

 

Szumisiowy gryzak - bezpieczny i pożyteczny

Szumisiowy gryzak dla niemowlaka został zaprojektowany tak, żeby był bezpieczny dla najmłodszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z zabawkami. W okresie ząbkowania maluszki bardzo się ślinią i lubią wkładać do buzi wszystko, co mają w ręku. Dlatego tak ważne jest, żeby pierwsze zabawki dziecka były atestowane i bezpieczne.

 

Szumisiowy gryzak dla niemowlaków to poręczne kółeczko z wypustkami, zakończone miękką główką misia. Gryzak jest łatwy do trzymania przez niemowlaka, który dopiero ćwiczy swoje umiejętności chwytania. Zabawa gryzakiem będzie świetnym ćwiczeniem i wyzwaniem dla malucha. Pomoże w rozwoju integracji sensorycznej u malucha i pierwszych umiejętności motorycznych.

 

Gryzak na ząbkowanie

Szumisiowy gryzak sprawdzi się też podczas ząbkowania. Kółeczko z wypustkami będzie idealnym rozwiązaniem na bolące i swędzące dziąsła niemowlaka. Maluszek może choć na chwilę ulżyć swoim bolącym dziąsłom, przygryzając kółeczko z wypustkami. Skupia swoją uwagę na chwyceniu i wsadzeniu do buzi gryzaka, rozwijając przy okazji kolejne umiejętności.  Gryzak na ząbkowanie przyda się na pewno każdemu maluszkowi.

 

Przytulny miś do zabawy

Gryzaki dla dzieci z szumisiowej kolekcji zakończone są przytulną główką misia. Dodaje ona gryzakowi oryginalnego wyglądu i staje się on świetnym pomysłem na pierwszy prezent dla maluszka.

Główka misia uszyta jest z mięciutkiego materiału, atestowanego i odpowiedniego od pierwszego dnia życia. Miś jest miły w dotyku i będzie świetną zabawką rozwijającą sensoryczne zdolności malucha. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych misia - zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Kolor misia można dopasować do wózeczka malucha albo wystroju pokoju i łóżeczka.

 

Gryzak dla niemowlaka - od kiedy używać?

Gryzaki to bardzo popularny prezent dla nowonarodzonych maluchów, choć maluszki w pierwszych tygodniach życia z pewnością nie zainteresują się choćby najpiękniejszym gryzakiem. Ale w 3. Miesiącu życia dzieci dostrzegają coraz więcej bodźców z otoczenia i powoli można wprowadzać im pierwsze aktywności z dostosowanymi do wieku zabawkami. Dlatego gryzak świetnie sprawdzi się na prezent i szybko posłuży jako pierwsza zabawka niemowlaka.

Nagrody i certyfikaty