Szumiś 3w1 App - Szumiący Lisek

Op
Tr
Czas realizacji: 1-2 dni
+
279,00 PLN

Personalizacja:

Personalizacja PL:
Dodaj do misia własny napis
+ 12,90 PLN
Dodaj
Razem: 279,00 PLN

Szumiący Lisek

Szumiący Lisek Dou Dou to połączenie szumiącego misia i małego kocyka. Świetnie sprawdzi się od pierwszych chwil życia maluszka. Szum wyciszy noworodka, a miły kocyk utuli do snu. Kocyk przytulanka posłuży maluszkowi przez długie miesiące. Na początku jako pomocnik w zasypianiu a po kilku tygodniach stanie się pierwszą zabawką malucha.

Szumiące serce Szumisia App emituje aż 3 rodzaje dźwięków: szumy dla noworodków, kołysanki i muzykę klasyczną. Dlatego będzie towarzyszył dziecku od pierwszych chwil życia a potem przez kolejne lata i etapy rozwoju malucha.

Mechanizm Szumisia App sterowany jest aplikacją na telefon. Dzięki niej w wygodny i intuicyjny sposób możesz ustawić wszystkie funkcje misia: rodzaj dźwięku, czas działania, poziom głośności, czy czujnik snu. W każdej chwili za pomocą aplikacji możesz też włączyć lub wyłączyć misia nie wybudzając śpiącego malucha. Serce Szumisia App obsługiwane jest za pomocą aplikacji lub ręcznie - jednym przyciskiem bez konieczności wyjmowania mechanizmu z maskotki.

Wszystkie funkcje Szumisia App opisane są w tabelce poniżej.

Szumiący kocyk maskotka jest bezpieczny od urodzenia. Uszyty został z atestowanych materiałów. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego misia można prać w pralce (w temperaturze 40 stopni). 

Szumiś dou dou w całości produkowany jest w Polsce - przytulankę szyjemy w szwalni pod Łowiczem a szumiące serce powstaje w warszawskiej fabryce.

Wymiary: 35cm x 32cm x 7 cm

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wasze bezpieczeństwo jest priorytetem! Szumisie® spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+ i nie przekraczają dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB.

Pamiętajcie też, by używać Szumisie® 50cm od główki Maluszka.

Proponowane produkty