Szumiące Serce Szumisia

uspokaja maluszka

Biały i różowy szum Serca Szumisia

 

Maluchy lubią zasypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu Mamy. I właśnie po to powstały Szumisie. Biały i różowy szum zamknięty w misiu wycisza, buduje poczucie bezpieczeństwa i pomaga spokojnie zasnąć.
Każdy Szumiś wydaje 5 rodzajów szumu: dwa dźwięki suszarki, padający deszcz, wody płodowe z biciem serca, fale morskie.

 

Szumiące Serce ukryliśmy w Szumisiach

dostępnych w sklepie online

Nowa Aplikacja Szumisie

Szumiące Serce misia możesz w prosty sposób obsługiwać na smartfonie.

 

NOWOŚĆ edytor zdjęć najważniejszych chwil życia Maluszka.

Opinie rodziców

 

Szumiś jest z Nami od samego początku i szczerze nie wyobrażam sobie usypiania synka bez niego. Polecam Szumisia wszystkim rodzicom! Dzięki niemu wiele przespanych nocy mam za sobą :)

KAROLINA

Zuza przesypia spokojnie całe noce a my rodzice po raz pierwszy od narodzin córki śpimy sami. Sama jestem pod wrażeniem działania białego szumu i nie sądziłam, ze jest tak rewelacyjny jak inni go opisują.

KINGA

Szumimy na całym świecie

 

Co mówią lekarze?

Światowej sławy amerykański pediatra dr Harvey Karp pierwsze tygodnie życia dziecka nazywa czwartym trymestrem ciąży. Zaleca, żeby w tym czasie stwarzać noworodkowi warunki jak najbardziej zbliżone do tych w łonie Mamy. Biały szum, przypomina dziecku odgłosy, jakie słyszało przez kilka miesięcy – wycisza je i pomaga zasnąć. Utula też maluchy cierpiące z powodu kolki.

Nagrody i certyfikaty

Szumiące misie Szumisie zostały docenione na całym świecie. Możemy pochwalić się nagrodami za wysoką jakość a przede wszystkim wyróżnieniami w rankingach i konkursach.

 

Najważniejsze informacje (FAQ)

Szumisie usypiają dzieci bo emitują przyjazny noworodkom biały szum. Przypomina on to co dzieci słyszały w brzuchu mamy. Dzięki temu dzieciaki szybko uspokajają się i usypiają.

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

Szumiś szumi 60 minut, potem zaczyna się powoli wyciszać, żeby nie rozbudzić dziecka i sam wyłącza. Misie z Czujnikiem Snu po wyłączeniu przechodzą w tryb czuwania a dźwięk uruchomi się automatycznie, kiedy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Szumisie w wersji z Czujnikiem Snu posiadają dodatkowo System Non-Stop. Ten tryb umożliwia uruchomienie misia na ciągłe szumienie – aż do 12 godzin.

Szumisie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie misie po wyjęciu szumiącego serca można bez problemu prać w pralce.

Żeby uruchomić misia na tryb ciągłego szumienia wystarczy po włączeniu Szumisia trzy razy kliknąć w przycisk – będzie słychać krótkie “piknięcie”. Żeby wyłączyć System Non-Stop należy wyłączyć misia.

Szumiś powstał, żeby pomóc najmłodszym dzieciom – od pierwszego dnia ich życia. Sprawdza się w wielu szpitalach, nawet na oddziałach z wcześniakami. Ale przy białym szumie lubią usypiać też starsze dzieci. Szum wycisza i pomaga spokojnie zasnąć niemowlakom a nawet kilkulatkom. Sprawdza się podczas kolek czy ząbkowania.

Aplikacja pozwala na wygodną obsługę funkcji Szumisia, poprzez połączenie mechanizmu z telefonem przy pomocy bluetooth. Dowiedz się więcej

Najwyższa, certyfikowana jakość

Produkujemy w Polsce

Szumisie w całości produkujemy w Polsce. Nasze misie szyte są w szwalni pod Łowiczem a mechanizm szumiący powstaje w warszawskiej fabryce. Cała kolekcja stworzona jest z certyfikowanych, materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia.

Szybka wysyłka

Starannie pakujemy każdego szumiącego misia i staramy się, żeby jak najszybciej bezpiecznie trafił do Maluszka. W każdej paczce z misiem znajduje się specjalny list od Szumisia

Mówią o Nas w mediach

Potrzeba matką wynalazku

Z Szumisiem stworzonym przez Annę Skórzyńską zasypia już pół miliona dzieci – w Polsce, kilku krajach Europy, a za chwilę w Stanach. Wywiad dla Vogue. ... Więcej

Wywiad z Anią Skórzyńską dla gazeta.pl

Zobacz wywiad z Anią, założycielką firmy szumisie dla gazeta.pl na youtube ... Więcej

Szumisie to także ludzie

Napisz do Nas!

Designed by Visuala.pl logo Visuala Lab