94% położnych rekomenduje Szumisia!

Z dumą informujemy, że 94% spośród 50 testujących certyfikowanych położnych, rekomenduje Szumisia jako pomoc przy usypianiu. Dziękujemy!

„Testy położnych” to pierwszy niemiecki portal testowy, na którym produkty są testowane, oceniane i polecane wyłącznie przez certyfikowane położne. To bardzo znany i poważany certyfikat w Niemczech. Od teraz pochwalić się nim mogą również nasze Szumisie!

 

Grupa 50 certyfikowanych położnych w Niemczech przetestowała Szumisie, 94% z nich wydała im pozytywną rekomendację. Ten wynik bardzo nas cieszy!

 

Testy certyfikowanych położnych pozwalają markom i firmom na bezpośredni dialog z położnymi, aby uzyskać rzetelną informację zwrotną na temat rozwoju i optymalizacji produktów, a także zidentyfikować potencjalne braki produktu. Przeprowadzenie testu i pozyskanie ekskluzywnego certyfikatu zwiększa świadomość marek i produktów wśród położnych, a przede wszystkim rodziców.

 

Rodzice czują się lepiej, kupując takie produkty, którym zaufały ich położne – a firmy czują się bezpiecznie, mając wiarygodną analizę od ekspertów.

 

Dziękujemy!

Designed by Visuala.pl logo Visuala Lab